Стипендије за изузетне таленте Ампер 2019/20.

Висока школа ЕНС из Лиона (École Normale Supérieure de Lyon) у сарадњи са Лабораторијом изврсности Milyon нуди интернационалним студентима стипендије за мастер програме у следећим областима:

• Стипендија за изузетне таленте Ампер коју додељује чувена висока школа ЕНС из Лиона (École Normale Supérieure de Lyon) намењена је за похађање мастер програма у области егзактних наука, књижевности, хуманистичких и друштвених наука. Стипендија је у износу од 1000 евра месечно, током 12 месеци.
  • Лабораторија Laboratoire d’Excellence Milyon нуди стипендије за мастер програме у областима напредне математике и фундаменталне информатике. Вредност ове стипендије је максимално 1000 евра месечно, током 10 месеци.

Рок за пријаву: 10. јануар 2019.

Више информација о овом програму стипендија можете наћи овде.