Campus France и Француски институти: Путујући студентски сајам 2014.

Одаберите Француску и већ сада почните да се спремате за следећу универзитетску годину!

У уторак 4. новембра 2014. од 10h до 17h
Ректорат Универзитета у Београду, Студентски трг 1

У сарадњи са Campus France, француском агенцијом која се бави промоцијом француског високог школства, Француски институти из Србије, Бугарске, Македоније, Босне и Херцеговине и Црне Горе организују шести Путујући студентски сајам – „Балканску турнеју 2014. године”

Шесту годину заредом сајам се одржава у Београду и прилика је да српски студенти добију све корисне информације о студијама у Француској као и о франкофоним студијским програмима у Србији и на Балкану. Сајам ће, у холу Ректората Универзитета у Београду, окупити представнике француских универзитета, као и руководиоце франкофоних студијских програма у Србијии и на Балкану.

Студенти могу да присуствују и тематским предавањима о могућим студијским програмима из следећих области: техничких и примењених наука, економије и менаџмента, друштвених и хуманистичких наука и француског језика, политичких наука и права.