ПАНЕЛ на тему мобилности у оквиру Еразмус+ програма

У оквиру овогодишњих Априлских радионица, које организује Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената, студенти и наставници Универзитета у Крагујевцу имаће прилику да присуствују панелима на тему мобилности и студија у иностранству.

Уз Еразмус + кредитну мобилност имате прилику да стекнете интернационално искуство и да део својих студија проведете на неком страном универзитету, а све то уз Еразмус + стипендију! Управо овај панел ће одговорити на питања шта је мобилност и како можете провести семестар у иностранству.

На првом панелу, поред општих информација о Еразмусу и активним конкурсима, представиће нам се и гости са Шлеског технолошког универзитета у Гљивицама (Пољска).

Панел ће бити одржан

у уторак 4. априла 2017. године

са почетком у 15 часова

у Центру за развој каријере и саветовање студената

(Ректорат, 2. спрат, зграда између Економског и Правног факултета)

НАПОМЕНА:

Због ограниченог броја места, заинтересовани се морају пријавити путем овог ЛИНКА.