Презентације Центра за развој каријере на Career Days

У оквиру првог дела пројекта Career Days- Career Perspective, који по други пут реализује студентска организација AIESEC у Крагујевцу, 25. марта 2014. године, Центар је одржао радионице на тему „Писање биографије“ и „Припрема за интервју“.

Career Days је пројекат који је усмерен ка решавању проблема незапослености, кроз пружања младим људима могућности за посао, праксу и едукацију. Овај пројекат већ дванаест година за редом реализује међународна студентска организација AIESEC у Београду, а пројекат се по други пут реализује и у Крагујевцу.

Пројекат Career Days се састоји из три сегмента Career Perspective, Career Insight и Career Launch. Први део- Career Perspective има за циљ да студентима и младим дипломцима пружи едукацију и допринесе њиховом личном и професионалном развоју, да их припреми за излазак на тржиште рада и директно утиче на њихову видљивост и конкурентност на тржишту.

Фотографије са радионице можете погледати овде.

Више информације о пројекту можете пронаћи на: CareerDays, Facebook, AIESECKG