Adriatic Start Up School – двомесечна школа за младе предузетнике

Привредна комора Србије и Амбасада Републике Србије у Риму, позивају све заинтересоване кандидате да узму учешће нa пројекту „ECAPITAL CULTURE 2016-Adriatic Start Up School“, који ће бити одржан у периоду од 17. октобра до 16. децембра 2016. године у Анкони.

Пројекат се реализује у оквиру стратегије ЕУ за Јадранско-јонски макрорегион и у целости је финансиран у оквиру радне групе EUSAIR, а главни спонзор је Banka Intesa San Paolo.

У оквиру пројекта реализује се двомесечна школа за 25 младих предузетника, чији је циљ развијање и примена пословних идеја и креирање иновативног Start Up окружења.

Покривени су трошкови школарине, исхране и смештаја. Трошкове пута сносе сами кандидати.

Рок за пријаву: 15. септембар 2016. године

Пријаве је могуће поднети путем сајта www.ecapital.it

Више информација о овом програму можете наћи овде

За све додатне информације можете се обратити путем мејла на адресу: investicije@pks.rs.