Бесплатан тренинг за студенте:
Пројекат оснаживања – вештине за тражење и задржавања посла

У циљу оснаживања младих и подизању свести о томе шта послодавци нуде, а шта су њихови захтеви на тржишту рада и како се може изградити успешна каријера и напредовати уколико се поседују одговарајуће компетенције - знање, вештине и ставови, МНГ центар организује бесплатан тренинг под називом „Пројекат оснаживања – вештине за тражење и задржавање посла“.

По завршетку овог тренинга учесници ће бити оспособљени да:

• разумеју основне захтеве сваке добро организоване компаније
  • схвате значај позитивних радних и професионалних ставова за успех у каријери
  • примене основне алате за учење на радном месту и схвате саму суштину учења
  • схвате значај потребе за прилагођавањем ставова компанијским стандардима
  • спознају важност правилно написане биографије
  • направе разлику између добре и лоше биографије
  • науче које су типичне грешке у писању биографије
  • разумеју концепт интервјуа за посао
  • науче и спознају важност компетенција и њихов концепт
  • креирају сопствени оквир компетенција и индикатора
  • разумеју како да отпочну своју каријеру

Позивамо све студенте завршних година и мастер студија,  апсолвенте и тек свршене студенте да се пријаве за учешће на тренингу.

Рок за конкурисање: 05.06.2018.године

Уколико сте заинтересовани, молимо Вас да пошаљете Вашу радну биографију ( CV ) и пријаву на мејл obuka.razvoj@mngcentar.com.

Тренинг се одржава у два термина, 21.06.2018.године и 22.06.2018.године са почетком у 16 часова, у просторијама МНГ центра, на адреси Јеврејска 24 у Београду.

Важна напомена: Број места је ограничен и предвиђено је да по групи буде 20 учесника. Уколико се пријави већи број учесника него што је предвиђено, биће обављена селекција кандидата.

Извор – MNG centar