Budi Vip студентске праксе 2015.

Компанија Vip и ове године студентима и дипломцима нуди могућност да у оквиру њиховог програма студентских пракси пронађу праксу за себе и стекну драгоцено радно искуство.

Од ове године, у оквиру Budi Vip студентске праксе доступна су 4 програма: Budi Vip student, Budi Vip master, Budi Vip partner i Budi Vip talenat.

Студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу могу аплицирати за Budi Vip student и Budi Vip master програме.

Профил кандидата:

• Студенти/дипломци Природно- математичког факултета, Факултета инжењерских наука, Економског факултета, Факултета техничких наука у Чачку, Факултета за машинство и грађевинарство Универзитета у Крагујевцу
  • минималан просек на студијама 8
  • одлично познавање енглеског језика
  • одлично познавање рада на рачунару

Рок за пријаву: 10. април 2015. године

Начин пријаве: CV  (обавезну форму преузети овде) и одговоре на 2 постављена питања (на енглеском ејзику) послати на адресу budivip@vipmobile.rs.

Више информација о програму видети овде.