Будућност образовања – конкурс компаније Ericsson - „Innovation awards 2015“

Компанија Ericsson покренула је шести по реду „Innovation Awards“ наградни конкурс за студенте. Тема овогодишњег конкурса је „Будућност образовања – како да образовање свима постане доступно“.
У визији Умреженог друштва компаније Ericsson , технологије из корена мењају начине на које организујемо наш живот и мењамо пословање и целокупну заједницу.
Користећи предности нових технологија, студенти и професори постају главни покретачи промена. Управо зато, нове вештине, као и жеља за сталним проширењем знања постају изузетно значајне.

На овогодишњем конкурсу „Innovation Awards“  очекују се добре идеје од студената из целог света.

Победник конкурса биће награђен са 25.000 евра, другопласирани са 10.000 евра, док је за трећепласирани тим предвиђена награда од 5.000 евра. Такође, сви полуфиналисти имаће прилику да се лично представе и добију праксу или стално запослење у компанији Ericsson.

Конкурс је отворен за тимове од двоје до четворо студената, са последњим роком за пријаву
до 3. децембра 2014.

За више информација посетите званичан сајт.