Четворомесечна радна пракса Смарт колектива у Београду

Smart kolektiv - пионир промовисања концепта друштвено одговорног пословања и развоја социјалног предузетништва у Србији, позива студенте завршних година основних студија, студенте мастер академских студија и дипломце који су дипломирали у претходних годину дана да се пријаве на конкурс за четворомесечну радну праксу на којој ће имати прилику да учествују у свим фазама планирања и спровођења пројеката из различитих области, у организацији конференција, тренинга, волонтерских акција и других догађаја, као и у комуникацији са компанијама, донаторима и организацијама цивилног друштва.

Осим стицања радног искуства у динамичном окружењу, практикатни имају могућност остваривања сарадње са неким од водећих компанија у Србији, упознавање са социјалним предузећима и остваривање контакта са угледним домаћим и међународним институцијама и организацијама.

Профил кандидата:

• посвећени решавању друштвених проблема;
  • способни за самосталну усмену и писану комуникацију на српском и енглеском језику;
  • спремни да преузму иницијативу;
  • жељни да стекну нова знања и вештине;
  • мотивисани да допринесу мисији наше организације.

Задаци које ће кандидат обављати на пракси:

• логистичка и административна подршка координаторима пројеката;
  • послови комуникације са партнерима;
  • припрема докумената, извештаја и презентација.

Рок за слање пријаве: 31.март 2019. године до 17.00 часова

Потребна документа за пријаву:

• CV
  • Мотивационо писмо

Документацију доставити са назнаком: Пријава за праксу у области друштвено одговорног пословања на електронску адресу: kancelarija@odgovornoposlovanje.rs