Coke Summership програм летње праксе 2016.

Компанија Coca-Cola Hellenic Srbija четврту годину заредом организује Coke Summership програм летње праксе, који младим и талентованим људима пружа прилику за успешан почетак пословне каријере кроз рад са менторима, едукацију, тренинге и упознавање функционисања великог пословног система.

Трајање програма: 22. јула до 02. септембра (6 недеља)

Програм на недељном нивоу обухвата четири дана рада на конкретном пројекту са ментором и један дан интерактивних предавања.

Кандидати који успешно заврше праксу добијају сертификат и улазе у базу потенцијалних запослених  у компанији Coca-Cola Hellenic Srbija.

Профил кандидата: студенти треће и четврте године, апсолвенти, дипломци (који су студије завршили у претходне две године), као и студенти мастер студија акредитованих универзитета у Србији.

Рок за пријаву: 06. мај 2016. године

Пријава се одвија електронским путем на адреси: пријава

Након што попуне онлајн пријавни формулар, кандидатима ће путем мејла бити прослеђена 2 онлајн теста која треба да реше у року од 4 дана од датума пријаве.

Више информација о процесу селекције у оквиру овог програма можете наћи овде.

Резултати конкурса биће објављени 01. јула 2016. године.

Више информација о програму можете видети на званичном сајту програма.