ПОЗИВ ЗА ПРИЈАВУ СТУДЕНАТА ЗА СТИПЕНДИРАНУ МОБИЛНОСТ НА УНИВЕРЗИТЕТУ АLEXANDRU IOAN CUZA UNIVERSITY OF IASI (ЈАШИ, РУМУНИЈА)

На конкурс се могу пријавити: студенти сва 3 нивоа студија (размена у трајању од 1 семестра, тј. 5 месеци).

У складу са потписаним уговором о реализацији мобилности на Универзитету у Јашију доступне су следеће области:

·Education, Languages

·Business and Administration, Law

·Biological and related sciences, Environment

·Physical sciences, Mathematics and statistics

·Information and Communication Technologies

·Engineering and engineering trades

·Travel, tourism and leisure

На конкурс се можете пријавити до 11. марта 2016.

Напомена: Заинтересовани кандидати морају пратити пријавну процедуру Универзитета Аlexandru Ioan Cuza University оf Iasi.

·Процес пријаве погледајте ОВДЕ.

·Листа докумената за пријаву доступна је ОВДЕ.

·Категорије мобилности и трајање мобилности можете видети ОВДЕ

·Процедура селекције кандидата доступна је ОВДЕ.

·Студијску понуду Универзитета у Јашију на енглеском језику можете погледати ОВДЕ

I По завршетку конкурса, Одељење за међународну сарадњу Универзитета у Крагујевцу и Еразмус + координатори са одговарајућег факултета извршиће проверу подобности пријава (испуњеност услова у складу са Еразмус + програмом, валидност поднетих докумената) и академску процену свих пријављених кандидата. Одобрене пријаве биће прослеђене Универзитету у Јашију као номинације.

II Универзитет у Јашију одлучује о финалној селекцији кандидата сходно броју стипендија намењених Универзитету у Крагујевцу.

III Реализација мобилности одабраних кандидата се очекује у наредној академској години (2016/17.)

УПУТСТВО ЗА ПРИЈАВУ КАНДИДАТА

uni_iasi_-_copy.png