Кока-Кола дизајнспирација конкурс за студенте уметности

Удружење за урбану културу "Dev9t" расписало је Coca-Cola dizajnspiracija конкурс за дизајн елемената за опремање угоститељских објеката.

Конкурс је отворен до 18. маја 2017. године.

Право учешћа на конкурсу имају студенти и дипломци свих факултета и образовних профила уметничког усмерења на територији Републике Србије (изузимајући Косово и Метохију) који у периоду трајања конкурса пријаве свој рад. Учесници конкурса се позивају да у наведеном року приложе рад који је инспирисан Coca-Cola напитком од којих се могу израдити елементи за опремање угоститељских објеката.

Учесници могу изабрати једну од предложених форми за слање радова: скица, цртеж, нацрт, фотографија модела или фотографија 3Д модела, а одабрану форму је потребно поставити као документе у ПДФ формату, тежине до 16 МБ.

Учесници могу своје радове пријавити за једну од три категорија елемената:

1. Дизајн расвете (различита решења за осветљење у простору, стоне и висеће лампе, лустери, плафоњере…)
  2. Дизајн намештаја (сто, бар, барске столице, барски столови, столице, софе, канабе, фотеље….)
  3. Дизајн декоративних елемената (вазе, држачи за салвете, мени, чивилуци, разне иновације на другим елементима за ентеријер и екстеријер…)

Пријава радова се врши путем САЈТА

Више о самом конкурсу можете сазнати ОВДЕ