Конференција Нови лидери у Крагујевцу

Студентска организација AIESEC, локална канцеларија Крагујевац, позива све заинтересоване студенте да присуствују конференцији Нови лидери, која ће се одржати 9. априла 2019. године на Економском факултету у Крагујевцу.

Конференција ће се бавити темом успеха, а фокус је на стицању знања и вештина које ће младима помоћи да остваре своје циљеве.

Присутни ће имати прилику да чују приче о успесима људи из пословног света и културе, присуствују радионицама са компанијама и чују о вештинама које ће им омогућити да остваре своје циљеве.

„Нови Лидери“ је пројекат који студентска организација AIESEC реализује од 2006. године. Окупља младе из целе земље, са циљем да их мотивише да буду агенти позитивних промена у свом окружењу. Ове године се конференција одржава у 8 градова - Крагујевцу, Новом Пазару, Крушевцу, Нишу, Лесковцу, Суботици, Новом Саду и Београду.

Пријава за конференцију се одвија путем формулара који можете наћи овде.

Више информација о овој конференцији можете наћи овде