Конкурс за Младе лидере

Компанија Delta Holding расписала је конкурс за трећу генерацију програма Млади лидери, који почиње 15. октобра и траје до 29. октобра 2014. у поноћ.

Конкурс је отворен за апсолвенте и дипломце (економисте, технологе, менаџере, инжењере, као и кандидате сви осталих профила који се препознају у особинама младих лидера - образовани, вредни, мотивисани, високих амбиција и широких знања)

Програм предвиђа да, након процеса селекције, најбољи кандидати пролазе једногодишњи плаћени програм у различитим чланицама и секторима Delta Holdinga. За то време имају прилику да упознају практичну страну бизниса, уз менторство искусних менаџера и у сарадњи са водећим светским компанијама и брендовима.

Нова, трећа генерација Младих лидера придружиће се Делтином тиму у јануару 2015. године.

Пројекат Млади лидери је покренут 2012. године и до сада у оквиру пројекта je одабрано 40 кандидата, а најбољи од њих сада су део Делтиног тима.

Конкурс је отворен до 29. октобра 2014. у поноћ.

Више о програму и начину пријаве видети овде.

Извор: studentskizivot