Конкурс за необјављен рукопис прве књиге за 2014. годину Градске библиотеке Сомбора

Градска библиотека Карло Бијелицки Сомбор расписује Конкурс за необјављен рукопис прве књиге за 2014. годину.

Конкурс је намењен ауторима који пишу на српском језику, старости до 40 година, који нису афирмисани и који немају претходно објављивана издања. Примају се збирке песама, збирке приповедака и романи. Један аутор може послати један рукопис.

Награда победнику је објављивање књиге и њена промоција и презентација у градовима и библиотекама у нашој земљи.

Рукописе послати на адресу biblioso@eunet.rs у два мејла.
Први мејл треба да буде насловљен називом дела и потписан шифром. Други мејл треба да буде насловљен називом шифре и да садржи име и презиме, адресу, контакт телефон, мејл и кратку биографију.

Конкурс је отворен од 20. јануара до 5. марта 2014. године.

Резултати ће бити објављени до 1. јуна на интернет презентацији Градске библиотеке Карло Бијелицки – www.biblioso.org.rs, као и на сајту konkursiregiona.net. Одлуку о награди доноси трочлани жири у саставу: Јован Зивлак, председник, Нада Душанић и Владимир Јерковић.

Више о програм и начину пријаве видети на: biblioteka Sombor

Извор: najstudent