Конкурс за посао - сарадник у ИТ сектору (Штутгарт, Немачка)

Steinbeis Advanced Risk Technologies и EU-VRi институту (European Virtual Institute for Integrated Risk Management) хитно је потребна професионална, стручна и мотивисана особа за рад на следећој позицији: сарадник у ИТ сектору

Опис посла:

• Управљање основним ИТ структурама
  • Одржавање и администрација MS-SQL сервера
  • Одржавање и администрација wеб сервера и одговарајућег екстерног сервиса
  • Одржавање и даљи развој R-Tech/EU-VRi софтверских система на пољу управљања ризиком
  • Развој напредних метода и ИТ алата у области управљања ризиком (применљиви нпр. У енергетици, или процесној индустрији)

Профил кандидата:

• Предност имају софтверски инжењери (диплома основних и/или мастер студија из одговарајуће области), са стеченим знањем у области MS-SQL-Сервер базе података и Visual Basic.NET. Неопходно је познавање LINQ-а и његове имплементације;
  • Аналитичке вештине, мотивација за усавршавање и оријентисаност на решавање проблема које постављају нови истраживачки подухвати;
  • Одлично знање енглеског језика ( ТОЕФЛ, ИЕЛТС, ГРЕ сертификати су предност, али нису обавезни); познавање немачког и/или неког другог  страног језика може бити корисно, али није неопходно.

Понуђени услови:

• 25 000-50 000 евра годишње у зависности од квалификације

• Уговори о раду на пројектима (са извесном перспективом за продужење)

• Подршка даљем усавршавању и додатне повластице

На конкурс се могу пријавити млади инжењери и и дипломци са знањем из области информационих технологија који су диплому стекли на неком од факултета Универзитета у Крагујевцу (Факултет инжењерских наука, Природно-математички факултет, Факултет техничких наука, Факултет за машинство и грађевинарство).

Посао се обавља у канцеларијама компанија Steinbeis/EU-VRi у Немачкој и може подразумевати честа пословна путовања.

Заинтересовани кандидати се позивају да пошаљу свој ЦВ и мотивационо писмо (на енглеском језику), као и копију дипломе/уверења о дипломирању на адресу: razvojkarijere@kg.ac.rs са напоменом: Пријава за сарадника у ИТ сектору/Штутгарт.

Рок за слање пријаве: 31. јануар 2014.

Пријаву можете донети и лично у Центар за развој каријере (Ректорат/ зграда између Правног и Економског факултета, 2. спрат), ул. Јована Цвијића бб, Крагујевац

Више детаља можете наћи овде.