Конкурс за учешће на бијеналу:

World Biennial Exhibition of Student Poster

Универзитет у Новом Саду и Академија уметности у Новом Саду објавили су конкурс за излагање студентских постера на Светском бијеналу 2014 који се организује већ 6. пут.  Конкурс је отворен за све студенте основних и мастер академских студија који у склопу свог студијског програма имају предмет: Плакат.

Заинтересовани студенти могу учествовати са постерима које су урадили током претходне две академске године, у склопу свог студијског програма.

Пријава: Постери се морају предати у дигиталном облику, преко online формулара за пријаву који можете наћи на званичном сајту програма.  Сваки студент може послати највише 3 постера.

Рок за пријаву: 7. новембар 2014.

Награде:

1. награда: 1000 евра и могућност да организује самосталну изложбу на наредном бијеналу са 10 постера

2. награда: 600 евра

3. награда: 300 евра

За више информација посетите званичан сајт.

Извор: Најстудент