Летња школа у области биомедицинског инжењеринга, природних наука и медицинских технологија, Трст

Nonlinear Life летња школа у области биомедицинског инжењеринга, природних наука и медицинских технологија

Трећа по реду летња школа под називом Nonlinear Life, коју ове године заједнички организују Технички универзитет у Риги и Универзитет у Трсту, одржаће се у периоду 20-30. августа 2019. у Трсту.

Полазници школе ће бити у прилици да похађају предавања у области биомедицинског инжењеринга, природних наука и медицинских технологија, као и да посете напредне истраживачке институције и компаније које послују у биомедицинској области.

За ову школу се могу пријавити студенти основних, мастер и докторских студија. Студенти морају да буду упознати са општом физиком, математиком и основама компјутерских технологија. Захтева се добро познавање енглеског језика.

За учешће у овој летњој школи ће бити примљено највише 25 учесника.

Рок за пријаву: 30. април 2019.

Документа за пријаву: Пријавни формулар, мотивационо писмо и CV доставити на адресу nonlinearlife@units.it.

Резултати конкурса биће познати до 10. маја 2019.

Заинтересовани за учешће у овој школи плаћају котизацију у износу од 700 евра (или умањен износ, којим ће бити награђени најбољи кандидати). Котизација покрива трошкове регистрације, смештаја у студентском хостелу, трошкове оброка (доручка и ручка), као и учешће на друштвеним догађајима.

Кандидати сами морају покрити трошкове пута и здравственог осигурања (уколико је потребно).

Кандидати који са успехом заврше летњу школу ће стећи сертификат о учешћу и 5 ЕСПБ бодова.

Више информација о овој летњој школи можете наћи овде.