Млади лидери промена 2019.

AmChamps – Млади лидери промена је јединствени програм професионалног усавршавања који је покренула Америчка привредна комора у Србији (AmCham) у 2014. години, са идејом да помогне усавршавање и развој младих људи – лидера који ће водити пословну заједницу у Србији.

За програм могу конкурисати студенти 3. и 4. године студија, као и студенти мастер студија са државних факултета у Србији и не старији од 25 година.

AmChamps 2019 ће окупити укупно 40 одабраних учесника – 20 студента и 20 младих менаџера из AmCham компанија.

Програм се састоји из три дела: Учење & такмичење (редовни део), Студија случаја (полуфинале) и Пројектни задатак(финале).

Награде за финалисте-студенте су пуне или парцијалне стипендије Универзитета Шефилд за мастер студије.

Начин пријаве: CV и мотивационо писмо или видео послати на amchamps@amcham.rs

Рок за пријаву: 06.децембар 2018. године

Више информација о овом програму и начину пријаве можете видети овде и овде.