Отворен конкурс за пријаву за такмичење Ace the case 2013

KPMG Србија позива заинтересоване студенте да се придруже водећим светским ревизорима и учествују у такмичењу Ace the case 2013 које се одржава у Београду од 26. до 27. новембра 2013. године.

Такмичење у виду симулација решавања конкретних пословних проблема намењено је студентима који планирају професионалну каријеру у ревизији или пословном саветовању. Такмичење им омогућава да своје теоријско знање из области економије и пословања обогате практичним искуством, и тако постану конкурентнији при запошљавању.

Профил кандидата:
  • Студенти основних и мастер студија факултета економских и организационих наука у областима ревизије, рачуноводства, менаџмента и финансија
  • обавезно веома добро познавање енглеског језика

Најбољих 20 учесника имаће прилику да током тродневног боравка у Бечу посети канцеларије KPMG у аустријској престоници, а победнички тим посетиће једну од KPMG пословница у Европи.

Рок за пријаву: 10. новембар 2013.

Више о програму и начину пријаве видети на званичној страници KPMG, као и на фб страници KPMGSerbia