За студенте завршних година основних академских, интегрисаних академских и мастер академских студија са факултета у саставу Универзитета у Крагујевцу

Универзитет у Крагујевцу, уз подршку Центра за развој каријере и Студентског парламента Универзитета у Крагујевцу, а у жељи да студентима завршних година омогући да током лета стичу практично искуство и знања стечена на студијама примене у пракси, и ове године организује програм Студентске летње стручне праксе кроз следеће програме:

1. Студентска летња стручна пракса у сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца

Текст конкурса можете погледати овде.
Списак доступних позиција за праксу можете погледати овде.
Пријавни формулар можете преузети овде.

2. Студентска летња стручна пракса у сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Института за јавно здравље Крагујевац

Текст конкурса можете погледати овде.
Списак доступних позиција за праксу можете погледати овде.
Пријавни формулар можете преузети овде.

3. Студентска летња стручна пракса у сарадњи Универзитета у Крагујевцу и  Клиничког центра Крагујевац

Текст конкурса можете погледати овде
Списак доступних позиција за праксу можете погледати овде.
Пријавни формулар можете преузети овде.

Програм Студентске летње стручне праксе намењен је студентима завршних година основних академских, интегрисаних академских и мастер академских студија, а пракса ће се реализовати у два циклуса: 01-31. јул 2019. године и 01-31. август 2019. године. Кандидати који са успехом заврше програм Студентске летње стручне праксе добиће потврду о обављеној пракси.

Рок за пријаву на сва три конкурса за праксу је 26. јун 2019. године до 12 часова.

Више информација о овом програму праксе можете наћи на сајту Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу, а за све додатне информације можете се обратити путем имејла razvojkarijere@kg.a.c.rs и телефона 300 425.