Отворене пријаве за образовни програм Компас

Компанија Delta Holding отворила је пријаве за трећу генерацију полазника образовног програма Compass.

Програм је намењен студентима свих факултета универзитета из Београда, Новог Сада, Ниша и Крагујевца.

Студенти друге, треће и завршних година студија имаће прилику да од априла до августа кроз организована онлајн предавања уче од Deltinih стручњака, а уз подршку ментора тимски ће радити и на изради студије случаја.

Пријаве за овогодишњи програм отворене су од 17. фебруара до 3. марта 2021. године.

Пријаву за учешће у програму могуће је поднети на овом линку.

Образовни програм Compass покренут је од стране компаније Delta Holding и Студентске уније Економског факултета. Циљ програма је да се студентима пружи прилика да током студија закораче у пословни свет и виде како у пракси изгледа вођење бизниса једне од најуспешнијих компанија у Србији. Теме које се обрађују на предавањима су: лидерство, тимски рад, стратешко доношење одлука, управљање временом, комуникационе и вештине преговарања и друге.

Информацију о актуелном позиву за пријаву можете погледати овде.