Позив за пријаву студената основних/интегрисаних академских студија за стипендирану мобилност на Middlesex University London (УК)

Еразмус+ кључна акција 1 – кредитна мобилност

Драги студенти, уколико размишљате о мобилности и желели бисте да један део својих студија проведете у иностранству, сада је права прилика за то. Middlesex University London позива студенте Универзитета у Крагујевцу на размену:

1. Студенти основних и/или интегрисаних академских студија: мобилност у трајању од једног семестра, односно 5 месеци у академској 2017/18. години;

РОК ЗА ПРИЈАВУ: 05. јун 2017. године

Потребна документа за пријаву:
  • Пријавни формулар (молимо преузмите форму)
  • Мотивационо писмо (1 до 2 стране)*
  • CV (обавезно навести контакт адресу и телефон)
  • Листа положених испита (+ превод на енглески)
  • Потврда/сертификат о познавању енглеског језика**
  • Предлог плана студија током мобилности (молимо преузмите форму

Приказ студијских програма, као и предмета који су доступни на Универзитету Middlesex University London можете видети ОВДЕ.

Напомене:
1) Пријава и пратећа документа достављају се на енглеском језику (није потребан званичан превод судског тумача);

2) Мотивационо писмо*: Важно је да својим  мотивационим писмом обухватите следеће: ваше академско постигнуће и успех, ваша мотивација и значај ове студијске размене за вас у погледу вашег даљег образовање и/или каријере.

3) Знање енглеског језика** - Middlesex University London захтева да кандидати за размену поседују одговарајуће сертификате и ниво знања енглеског језика.

• Захтевани ниво знања енглеског језика за студенте основних/интегрисаних студија: Б2

Комплетну листу сертификата који су признати од стране Middlesex Универзитета можете видети ОВДЕ.

4) За овај програм размене могу се пријавити заинтересовани студенти основних и/или интегрисаних академских студија (студенти завршне и прве године студија се не могу пријавити).

5) Додатне информације Универзитета Middlesex London за стране студенте можете видети ОВДЕ.

Информације о стипендији и студијском боравку:
  • Месечна стипендија у износу од 850 евра (за покривање трошкова живота)
  • Покривени путни трошкови (до износа од 530 евра)
  • Припремни програм (International Student Orientation programme)
Више о смештају на Middlesex Универзитету у Лондону погледајте овде.

ПРИЈАВА:
Сва документа можете послати електронским путем на erasmus@kg.ac.rs, поштом или их донети лично у Ректорат (2. спрат) радним данима од 08:00 до 16:00 часова.
Адреса: Универзитет у Крагујевцу
Јована Цвијића б.б.