Привредни форум младих 2016.

Привредни форум младих у сарадњи са Привредном комором Србије, а уз подршку Развојне агенције Србије организује конференцију „Привредни форум младих 2016“.

Конференција ће трајати пет дана у периоду од 12. до 16. децембра, а могућност учешћа ће остварити тридесет тимова (укупно 60 учесника) који на најбољи начин представе своју пословну идеју.

Учесници ће током трајања конференције имати прилику да развију своју идеју, напишу бизнис план и кроз рад са стручним предавачима и менторима стекну неопходно знање из области маркетинга, продаје, администрације и финансија.

Место одржавања конференције је студентско одмаралиште „Радојка Лакић“ на Авали.

Пројектом је стипендирано 90% трошкова учешћа на конференцији сваког члана.

Преосталих 10% котизације у износу од 1200 РСД сносе сами учесници.

У цену су урачунати смештај и оброци за све дане током трајања конференције.

Пријаве су отворене до 30. новембра 2016. (до 23:59 часова)

Услови за пријаву:

• до 30 година старости
  • обавезне пријаве у пару (све тимове чине 2 особе)

Пријава се одвија електронским путем на адреси:  пријава

Више информација о овом програму и начину пријаве можете видети на званичном сајту програма.