Продужен Конкурс за предаваче на онлајн курсу енглеског језика на Б1 нивоу

Драге колеге млади филолози,

Уколико тражите прилику да стекнете практична искуства у струци, програм Пракса за младе филологе је права прилика за вас!

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу већ 10 година са успехом реализује овај програм, који  је намењен младим филолозима – студентима завршних година мастер академских студија и дипломцима са завршеним мастер студијама са Одсека за филологију Филолошко-уметничког факултета.

Програм вам пружа прилику да, као предавачи на курсу енглеског језика, стичете практична знања потребна за рад у настави, док истовремено, студентима завршних година са факултета Универзитета у Крагујевцу, пружа прилику да похађају бесплатан онлајн курс језика и на тај начин усавршавају језичке вештине неопходне за даљи академски развој или усавршавање у иностранству.

Програм Пракса за младе филологе признат је у оквиру програма обавезне стручне праксе на Филолошко-уметничком факултету.

Рок за пријаву: 29. октобар 2021. године

Више информација можете о овом Програму и начину пријаве можете наћи овде.