ПРОДУЖЕН РОК ЗА ПРИЈАВУ - СТУДЕНТСКА ЛЕТЊА СТРУЧНА ПРАКСА УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ И КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА КРАГУЈЕВАЦ
Конкурс за Студентску летњу  стручну праксу

У сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Клиничког центра Крагујевац реализоваће се програм Студентске летње стручне праксе у организационим јединицама Клиничког центра Крагујевац. На конкурс могу да се пријаве студенти завршних година основних академских, интегрисаних академских и мастер академских студија.

Пракса ће се реализовати у два циклуса:

• 01-31. јул 2015. године
  • 01-31. август 2015. године

Према исказаним потребама Клиничког центра Крагујевац,  на праксу се могу пријавити студенти Економског факултета, Правног факултета, Факултета медицинских наука и Факултета инжењерских наука Универзитета у Крагујевцу. Доступне позиције за праксу можете видети ОВДЕ.

Потребна документа за пријаву:

• Пријавни формулар (можете преузети ОВДЕ)
  • CV на српском језику
  • Мотивационо писмо
  • Потврда са факултета да је студент/студенткиња уписан/а  у завршну годину студија основних академских, интегрисаних академских студија  и  мастер  академских студија. У потврди мора бити наведена просечна оцена остварена у току студија, досадашње трајање студија, као и број пренетих испита.

ПРОДУЖЕН РОК ЗА ПРИЈАВУ СТУДЕНАТА ЗА СТУДЕНТСКУ ЛЕТЊУ СТРУЧНУ ПРАКСУ

ЗАИНТЕРЕСОВАНИ МОГУ ДОСТАВИТИ СВОЈУ ПРИЈАВУ ДО 25.јуна 2015. до 14 часова

Кандидати који испуњавају наведене услове могу послати документацију до 19. јуна 2015. године (до 16 часова) на: razvojkarijere@kg.ac.rs (са напоменом: пријава за летњу праксу у Клиничком Центру),  или је донети лично у Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу- Јована Цвијића бб, зграда Ректората (између Правног и Економског факултета), 2. спрат, радним данима од 08:00-16:00 часова.

НАПОМЕНЕ:

• Кандидати који су дипломирали током календарске 2014. и 2015. године на факултетима Универзитета у Крагујевцу се такође могу пријавити. Предност ће имати студенти завршне године студија основних академских, интегрисаних академских студија  и  мастер  академских студија.
  • Кандидати ће бити обавештени о резултатима конкурса путем електронске поште, најкасније 7 дана по завршетку конкурса.
  • Сви одабрани кандидати ће по успешном завршетку стручне праксе добити одговарајућу потврду.
  • Сви учесници стручне праксе су у обавези да по завршетку праксе доставе извештај о обављеној стручној пракси (по обрасцу који доставља Центар за развој каријере).
  • Учесници конкурса који су Ромске националности или студенти са инвалидитетом о томе достављају одговарајуће потврде.