КОНКУРС ЗА СТУДИЈСКИ БОРАВАК НА УНИВЕРЗИТЕТУ: Middlesex University London (УК)

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

У оквиру Еразмус+ програма студенти докторских академских студија Универзитета у Крагујевцу могу се пријавити за студијски и истраживачки боравак на Универзитету - Middlesex University London. Предвиђено трајање мобилности је 3 месеца, а мобилност се реализује у академској 2016/17. години.

Потребна документа за пријаву:
1. Мотивационо писмо (1 до 2 стране)*
2. CV (обавезно навести контакт адресу и телефон)
3. Листа положених испита (са свих нивоа студија)
4. Копије диплома (за студенте који се пријављују за размену на нивоу докторских студија)
5. Потврда/сертификат о познавању енглеског језика**
6. Предлог плана студија и истраживања током мобилности (можете преузети овде) за студенте докторских   студија.
7. Пријава (модел УМ)
8. Додатна пријава за докторанде (модел УМ)

Приказ студијских програма, као и предмета који су доступни на Универзитету Middlesex University London можете видети овде.

Приказ истраживачких области и докторских студија које су доступне на Универзитету Middlesex University London можете видети овде и овде.

Сва документа можете послати на mailto:erasmus@kg.ac.rs или их донети лично у Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу (Јована Цвијића бб, зграда Ректората -између Правног и Економског факултета, 2. спрат), радним данима од 08:00 - 16:00 часова.

РОК ЗА ПРИЈАВУ: 15. мај 2016.  15. јул 2016.

Информације о стипендији и студијском боравку:
Месечна стипендија у износу од 850 евра (за покривање трошкова живота)
Рефундација путних трошкова (до износа од 530 евра)
Више о смештају на Middlesex Универзитету у Лондону погледајте овде.

Напомене:
Пријава и пратећа документа достављају се на енглеском (у овој фази пријаве није потребан званичан превод судског тумача);

Мотивационо писмо: Важно је да у свом мотивационом писму обухватите следеће ставке: ваше академско постигнуће и успех, ваша мотивација и значај ове студијске размене за вас у погледу вашег даљег образовање и/или каријере;

** Middlesex University London захтева да кандидати за размену поседују одговарајуће сертификате и ниво знања енглеског језика. Комплетну листу сертификата који су признати од стране Middlesex Универзитета можете видети овде.

middlesex_uni.jpg