Програм обуке у компанији Hödlmayr Zastava d.o.o. Крагујевац

У жељи да младим, каријерно оријентисаним људима пружи прилику за улазак у професионални живот, компанија Hödlmayr International организује програм обуке у области финансија у филијали у Крагујевцу (Hödlmayr Zastava d.o.o. Крагујевац).

Овај програм део је интернационалног програма обуке који компанија Hödlmayr организује са циљем стварања кадрова (будућих запослених) за позицију јуниор менаџера.

Током годину и по дана полазници овог програма ће бити интензивно припремани за позицију јуниор менаџера, а програм ће бити заокружен вишемесечним боравком у некој од Hödlmayr филијала у иностранству.

Профил кандидата:

• Студенти и дипломци Економског факултета, специјализовани у области финансија
  • Неопходно познавање енглеског језика
  • Развијена аналитичност и рад усмерен ка решењу
  • Развијена комуникативност и асертивност

Рок за пријаву: 04. септембар 2015. године

Кандидати заинтересовани за овај програм треба да доставе CV и мотивационо писмо у предвиђеном року на адресу natalija.waeger@hoedlmayr.com.

Више информација о овом програму можете видети овде.