Програм стручне праксе у компанији НИС

Компанија НИС покренула је програм студентске праксе „NIS Calling“ који се заснива на 320 сати праксе које студенти могу да искористе током три месеца и ускладе их са обавезама на факултету.

Програм пружа могућност студентима треће, четврте и пете године студија (мастер или апсолвент), да током различитих сезона у години конкуришу за праксу у НИС-у, у складу са траженим позицијама. Образовни профил студената који могу конкурисати за праксу: организационе науке, економски, машински, заштита животне средине, природно-математички, грађевински, рударско-геолошки, електротехнички и технолошки факултет.

Сваки студент ће имати свог ментора који ће пратити његов развој и бити им ослонац и подршка током адаптације на нову пословну средину и реализације свих активности. Студенти ће, поред практичног ангажовања, имати шансу и да се додатно образују и развију своје вештине у оквиру Корпоративног универзитета компаније НИС чији су гостујући предавачи најугледнији стручњаци из земље из света.

Више информација о конкурсу и програму праксе можете погледати ОВДЕ

Рок за пријаву на конкурс је 20. фебруар 2021. године

Пријавни формулар можете попунити на ЛИНКУ