Студентски привредни форум 2016.

Отворене су пријаве за учешће на другом Студентском привредном форуму, који ће се одржати 04. и 05. марта 2016. године у Београду у Привредној комори Србије.

Програм реализује Центар за едукацију и друштвену еманципацију младих (ЦЕДЕМ), уз подршку Министарства омладине и спорта и Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.
Циљ програма је да студентима приближи функционисање привреде, као и да подстакне њихово предузетничко размишљање.

Теме овогодишњег форума су: Привредна кретања из угла великих компанија; Омладинско предузетништво и покретање start-up-а; Социјално предузетништво; Зелена економија; Жене у предузетништву; Значај и потенцијали регионалне сарадње; Потенцијал друштвених мрежа за развој бизниса и многе друге. Такође, на Форуму су предвиђене и радионице јавног наступа и лобирања, које ће учесницима помоћи да усаврше ове вештине.

Форум је намењен пре свега студентима друштвено-хуманистичких наука, али и свим другим заинтересованим студентима државних и приватних факултета.

Котизација за учешће на Форуму износи 2000 динара.

У трошкове котизације за учешће на Форуму урачунати су:

• Промотивни материјали за учеснике форума, у штампаној и електронској форми;
  • Трошкови хране и пића за учеснике форума;
  • Трошкови коктела отварања и затварања за учеснике форума;
  • Трошкови израде електронске и штампане базе контаката државних институција и привредника за сваког учесника;
  • Трошкови израде водича и брошура за сваког учесника пројекта;
  • Трошкови израде сертификата за учеснике пројекта

За учеснике ван Београда предвиђена је и могућност смештаја у хостелу у центру града за време трајања форума, са напоменом да у том случају котизација износи 4200 динара.

За Форум се можете пријавити путем следећег линка