Трећа Летња школа у области економских, политичких и културних односа, Мађарска

Са циљем да заинтересованим кандидатима пружи разумљивију слику централноевропског региона и вишеградске сарадње, Antall József научни центар организује трећу интернационалну Antall József летњу школу од 06. до 17. јула 2015. године на Antall József научном центру.

Фокус програма су економски, политички и културни односи у сарадњи централноевропског и вишеградског региона, као и искуства повезана са земљама чланицама Европске уније.

Профил кандидата:
  • Студенти и дипломци политичких и друштвених наука
  • 18 - 35 година старости
  • Међународно признати сертификат познавања енглеског језика (минимум Б2 ниво)

Документа потребна за пријаву:

Рок за пријаву: 01. мај 2015. године

Постоји могућност добијања стипендије за кандидате из Србије.
Стипендијом су покривени: трошкови учешћа, трошкови пута, смештаја и хране биће рефундирани од стране Научног Центра.

Напомена: За стипендијуне треба посебно аплицирати. Стипендија ће вам аутоматски бити додељена уколико сте прихваћени на програм.

Више о програму можете видети овде

Извор: portalmladi