Вебинар – Како уписати мастер на Политехничком универзитету у Милану
Драги студенти и дипломци,

да ли знате да се Politecnico di Milano налази у 20 најбољих светских техничких универзитета? Да има највише технолошке стандарде у настави, да нуди стажирање у најбољим компанијама и уз све то одличне стипендије! Сазнајте због чега су мастер студије на Политекнику идеалан избор.

Вебинар – „Како уписати мастер на Универзитету Politecnico di Milano“ одржаће се у петак 19. фебруара с почетком у 17.30 путем Zoom платформе, а учешће је бесплатно.

Учесници вебинара су Франческа Десте из Канцеларије за односе са интернационалним студентима Универзитета Politecnico di Milano и Иван Мангов, представник Универзитета Politecnico di Milano за Србију, Црну Гору и БиХ.

Ово је прилика да из прве руке сазнате све о могућностима студирања на овом престижном италијанском универзитету - могућностима уписа, доступним мастер програмима на енглеском језику и стипендијама, као и како изгледа студентски живот у Милану и још много тога.

За присуство вебинару потребно је попунити следећи формулар –линк

Сви регистровани учесници добиће 19. фебруара линк за приступање вебинару.