Бесплатна радионица за студенте и дипломце

Драги студенти и дипломци,

Још једна прилика да научите нешто ново и допуните ваша практична знања: Emisia Consulting d.o.o. вас позива на бесплатну ЈАВА радионицу.

Радионица је намењена интелигентним, младим људима који познају објектно оријентисано програмирање, упознати су са основама Јава програмског језика, и намеравају да своје знање надограђују користећи најновије технологије. Циљ радионице је стицање потпуне основе за даљи напредак кроз праксу или рад на пројекту, интензивно развијање организационих способности, ефикасност при самосталном и тимском раду.

Сви заинтересовани могу послати свој CV на:  radionica@emisia.net, са назнаком “Радионица 2015”.

РОК ЗА ПРИЈАВУ ЈЕ 28.06.2015.

Уколико сте спремни да стекнете нова знања и при том добијете могућност за запослење у успешној софтверској компанији , ово је права прилика за вас!

Извор: Emisia Consulting d.o.o.