Нова радионица у оквиру Онлајн Априлских радионица

Ваннаставне активности и волонтирање - огледало ваше способности

Драги студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу,

Због великог интересовања за овогодишње Априлске радионице, програм Априлских радионица обогатили смо још једном вама занимљивом темом и за вас припремили радионицу

Ваннаставне активности и волонтирање - огледало ваше способности
која ће се одржати онлајн,
у четвртак, 30. априла 2020. у 12.00 часова

Уколико желите да сазнате на који начин се издвојити на разговору за посао, шта је то што прави разлику међу кандидатима истог профила, као и у која знања улагати и које вештине изграђивати током студентских дана, придружите нам се на радионици.

Гостујући предавач на овој радионици ће бити Марија Гарџић, руководилац Сектора за људске ресурсе у Milanovic Industries Group d.o.o. (MIND), једној од водећих компанија у индустрији Србије.

И ове године ћете на радионици имати прилику да сазнате како изгледа процес селекције кандидата у овој компанији, као и које су најчешће грешке и најважније препоруке за успешно представљање послодавцу,

Линк за пријаву присуства на радионици можете наћиовде

За сва питања можете нас контактирати путем имејла razvojkarijere@kg.ac.rs.