Померен термин Панела на тему Еразмус+ мобилности и студија у иностранству

Драги студенти Универзитета у Крагујевцу,

Поштовани запослени на Универзитету у Крагујевцу,

обавештавамо Вас да ће Панел на тему Еразмус+ мобилности и студија у иностранству бити одржан у четвртак, 18. априла 2019. године у периоду од 14 до 16 часова у згради Ректората (уместо у уторак, 16. априла 2019. године).

Сви пријављени за присуство Панелу информацију о померању термина добили су и путем имејла.

Поред општих информација о мобилности и Еразмус+ програму, говорићемо и о актуелним програмима мобилности, начину пријаве и припреми документа, а о искуству, промени, новинама, пријатељима, путовању и свему што Еразмус+ јесте чућете од колега са ваших факултета који су то већ пробали и доживели.

Гости панела биће студенти са партнерских универзитета у иностранству, који у оквиру Еразмус+ програма проводе летњи семестар академске 2018/19. године на Универзитету у Крагујевцу.

Такође, панел је намењен и академском и административном особљу Универзитета у Крагујевцу које ће имати прилику да сазна нешто више о наставничким и тренинг мобилностима.

Због ограниченог броја места,  неопходно је пријавити своје присуство путем online пријаве на следећем ЛИНКУ

Више информација о Панелу на тему Еразмус+ мобилности и студија у иностранству можете наћи овде.