Позив за учешће на Инфо дану: ОД ЗНАЊА И ИСТРАЖИВАЧКИХ РЕЗУЛТАТА ДО УСПЕШНИХ ИНОВАТИВНИХ ПОДУХВАТА

У оквиру регионалног WBCInno Tempus пројекта, чији је координатор Универзитет у Крагујевцу, организоваће се Информативни дан „Од знања и истраживачких резултата до успешних иновативних подухвата“ 25. априла 2014. године, са почетком у 11:00 сати, у Ректорату Универзитета у Крагујевцу.

Информативни дан „Од знања и истраживачких резултата до успешних иновативних подухвата“ је намењен професорима, сарадницима, истраживачима и студентима докторских студија Универзитета у Крагујевцу.

Теме којима ће бити посвећена пажња на Инфо дану:

• WBCInno пројекат: представљање пројекта и остварени резултати
  • Универзитетска иновативна платформа
  • Методологија за управљање иновацијама
  • Регионални стратешки развојни план за Бизнис инкубаторе и Научно-технолошке паркове
  • Како промовисати истраживање- Каталог истраживачког и иновативног потенцијала
  • Програми стипендирања и пракси за студенте
  • Horizon2020- пројекти за мобилност истраживача и финансирање иновативних подухвата

Поред активног учешћа у дискусијама за сваку од наведених тема, учесници ће имати могућност и индивидуалних састанака и консултација са предавачима о темама од посебног интереса.

Због ограниченог броја места, заинтересовани се морају пријавити за учешће до 23. априла 2014. године на: ctc@kg.ac.rs или на mandic@kg.ac.rs.

За сва ваша питања, можете контактирати Јелену Јевтовић на jelena.jevtovic@kg.ac.rs или на: +381(0)34 501 201.