Презентација Ерасмус Мундус Акција 2 програма

Мреже размене и стипендије за размену студената и целе студије

Позивамо вас на презентацију Ерасмус Мундус Акција 2 програма, који омогућавају размену студената на свим нивоима студија, као и прилику за даље школовање на нивоу мастер или докторских студија.

Ови програми такође нуде прилику за размену на нивоу постдоктората, као и размену наставног и ваннаставног кадра факултета Универзитета у Крагујевцу на неком од страних универзитета који учествују у програмима GREEN TECH WB и SUNBEAM.

Уколико сте заинтересовани и желите да чујете више информација о  могућностима за размену студената, усавршавање и даље школовање, потребној документацији и начину пријављивања, Центар за развој каријере и саветовање студената Вас позива на презентацију:

Петак, 27.  фебруар 2015. са почетком у 12:00 часова у Центру

·GREEN TECH WB (Smart and Green technologies for innovative and sustainable societies in Western Balkans)

·SUNBEAM (Structured UNiversity mobility between the Balkans and Europe for the Adriatic-ionian Macro-region)

Ови програми су покривени пуном стипендијом.

Молимо све заинтересоване да се пријаве за презентацију путем овог линка.

Петак, 27. фебруар 2015.  од 12:00

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу