Презентација Еразмус Мундус стипендија за мастер и докторске студије на универзитетима у Европи и програма Basileus i Joineusee

Поштовани студенти, дипломци и наставници и сарадници Универзитета у Крагујевцу,

Центар за развој каријере и саветовање студената Вас позива на презентацију програма мобилности студената и наставника.

У уторак, 19. 11. 2013. године, у периоду од 12h Темпус канцеларија у Србији ће одржати информативно-промотивни скуп о Еразмус Мундус стипендијама на Универзитету у Крагујевцу.

Презентација ће се одржати у Свечаној сали Ректората (зграда између Правног и Економског факултета) са почетком у 12 часова.

Стипендије су намењене студентима из Србије за упис на мастер и докторске студије (Еразмус Мундус акција 1), као и за програме размене за студенте, наставнике и сараднике на високошколским установама за боравке у земљама ЕУ (Еразмус Мундус акција 2).

Позивамо све заинтересоване да дођу и информишу се о конкурисању.