Презентација Еразмус+ програма мобилности за студенте и запослене на Универзитету у Крагујевцу

Драги студенти и запослени на Универзитету у Крагујевцу,

уз Еразмус+ кредитну мобилност имате прилику да стекнете интернационално искуство и да део својих студија проведете на неком страном универзитету, а све то уз Еразмус+ стипендију! Управо ова презентација ће одговорити на питања шта је мобилност и како можете провести семестар у иностранству.

На презентацији ћемо говорити о програмима мобилности, како се пријавити и припремити документа, али и о искуству, промени, новинама, пријатељима, путовању и свему што Еразмус јесте.

Поред општих информација о Еразмусу и активним конкурсима, представиће нам се и гости са Универзитета у Алмерији (Universidad de Almería) - Шпанија, који ће нам говорити о могућностима мобилности за студенате, наставно и ненаставно особље Универзитета у Крагујевцу, у оквиру Еразмус+ програма.

Презентација ће бити одржана

у среду 07. јуна 2017. године

од 14 часова

у Центру за развој каријере и саветовање студената