Презентација Еразмус+ програма мобилности за студенте и запослене на Универзитету у Крагујевцу

Драги студенти и запослени на Универзитету у Крагујевцу,

У оквиру програма Друге Међународне недеље Универзитета у Крагујевцу, позивамо вас на

Презентацију Еразмус+ програма кредитне мобилности

у среду, 22. маја 2019. године,
са почетком у 14:00 часова,
у Центру за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу.

Поред општих информација о Еразмус+ програму и активним конкурсима, представиће нам се и гости са
Универзитета у Алмерији (Шпанија),
Универзитета у Хаену (Шпанија)
„Василе Голдиш“ Западног универзитета у Араду (Румунија),

који ће нам говорити о могућностима мобилности за студенте, наставно и ненаставно особље Универзитета у Крагујевцу у оквиру Еразмус+ програма.

Уз Еразмус+ кредитну мобилност имате прилику да стекнете интернационално искуство и да део својих студија проведете на неком страном универзитету, а све то уз Еразмус+ стипендију! Управо ова презентација ће одговорити на питања шта је мобилност и како можете провести семестар у иностранству.

Молимо вас да се за присуство презентацији региструјете путем онлајн формулара који можете наћи на следећем ЛИНКУ

Видимо се на презентацији :)