Презентација Еразмус+ програма мобилности за студенте и запослене на Универзитету у Крагујевцу

Студентима, академском и административном кадру Универзитета у Крагујевцу програм Еразмус+ КА103 пружа прилику за стипендирану мобилност, која се реализује на партнерским високошколским установама у Европи.

Уколико желите да стекнете интернационално искуство и да искористите могућност за усавршавање на неком страном универзитету, а све то уз Еразмус+ стипендију,

ПОЗИВАМО ВАС на

ПРЕЗЕНТАЦИЈУ ЕРАЗМУС+ ПРОГРАМА МОБИЛНОСТИ,

која ће бити одржана

у уторак, 10. марта 2020. године, у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу,

и то:

Презентација за запослене на Универзитету Крагујевцу

са почетком у 12:00 часова,

Презентација за студенте Универзитета у Крагујевцу

са почетком у 14:00 часова.

На презентацији ће бити речи о детаљима активних конкурса за мобилност кандидата са Универзитета у Крагујевцу, све о току пријаве, евалуацији, селекцији и размени на неком од наших партнерских универзитета из Европе.

Молимо вас да се за присуство презентацији региструјете путем онлајн формулара које можете наћи на следећим линковима: Формулар за запослене, Формулар за студенте.