Презентација Еразмус+ програма мобилности за студенте и запослене на Универзитету у Крагујевцу

Драги студенти и запослени на Универзитету у Крагујевцу,

актуелни Еразмус+ програми мобилности за студенте, наставно и ненаставно особље на Универзитету у Крагујевцу биће представљени на презентацији која ће бити одржана

у среду 10. маја 2017. године

са почетком у 14 часова

у Центру за развој каријере и саветовање студената

(Ректорат, 2. спрат, зграда између Економског и Правног факултета)

Поред општих информација о Еразмусу и активним конкурсима, представиће нам се и гости са Универзитета у Јашију - The Alexandru Ioan Cuza University Iasi (Румунија) и са Универзитета у Хаену - Universidad de Jaén (Шпанија) који ће нам говорити о могућностима мобилности за студенате, наставно и ненаставно особље Универзитета у Крагујевцу, у оквиру Еразмус+ програма.

НАПОМЕНА:

Због ограниченог броја места, заинтересовани се морају пријавити путем овог ЛИНКА