Радионица: Писање радне биографије/CV

Драги студенти,

Крај летњег семестра је време када размишљате о праксама, волонтерским камповима, летњим школама али и конкурсима, стипендијама и програмима мобилности за следећу годину. За све то вам је потребан добар CV.

На радионици Писање радне биографије/CV која ће бити одржана у четвртак 22. јуна 2017. године од 12 сати причаћемо о правилима, о добрим и лошим примерима, о врстама радне биографије и на крају, наравно, написаћете ваш CV.

Радна биографија је први сусрет послодавца са вама. Важно је потрудити се и направити добар CV који ће вас издвојити од осталих кандидата - и не заборавите, CV није пут до посла, већ пут до интервјуа, али његов садржај и изглед говоре о вама, вашој личности и ставовима, а све то је послодавцима врло битно.

Радионица ће бити одржана у Центру за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу (2. спрат Ректората - зграда између Економског и Правног факултета)

НАПОМЕНА:
Због ограниченог броја места, заинтересовани се морају пријавити путем ЛИНКА