Antall József летња школа- стипендије за учешће за студенте из Србије

Antall József летња школа је двонедељни алтернативни образовни програм који организује Antall József Центар знања.

Центар знања позива 50 учесника, узраста 21-35 година, првенствено студенте мастер и докторских академских студија, као и истраживаче. Пријавом за учешће у летњој школи, аутоматски се пријављујете и за стипендију.

Стипендија покрива:

• смештај (са доручком)
  • ручак
  • пратеће програме (екскурзије)
  • пут
  • осигурање

Пријавна документација:

• Online пријавни формулар
  • Биографија (максимално једна страна), укључујући листу публикација, уколико имате
  • Писмо препоруке на енглеском језику, не старије од 3 месеца (препоруку вам издаје неко од професора са вашег факултета, односно супервизор/ментор)
  • Потврда о познавању енглеског језика на минимум Б2 нивоу

Пријаве се достављају у електронском облику, путем online пријавног формулара. Пријаве које стигну поштом или путем e-maila, неће бити разматране. Молимо вас да пошаљете пријаву само када је коначно попуњена и након тога апликација не може да се мења.

Котизација: 80 евра - Котизација уплаћујете тек након што добијете званично обавештење да сте примљени - сви кандидати су обавезни да плате котизацију, без обзира на националност или материјални статус.

Рок за пријаву: 31. март 2017. године

Програм летње школе погледајте ОВДЕ.

За више информација погледајте ОВДЕ.