Bayhost стипендије за летње школе 2021.

Студенти и истраживачи у раним фазама каријере из Централне, Источне и Југоисточне Европе и Баварске имају могућност да се пријаве за стипендије за летње школе које спроводе баварске или источноевропске високошколске установе (осим курсева страних језика).

Програм стипендија отворен је за све дисциплине и покрива трошкове учешћа на специјализованим курсевима на високошколским институцијама у Баварској или земљама Централне и Југоисточне Европе. Могуће је, такође, добити додатак на конто смештаја, ако није покривен трошковима курса.

Пријаве је могуће поднети за било коју летњу школу која се одржава 2021. године. За стипендије могу конкурисати студенти и истраживачи у раној фази каријере, који се појединачно региструју за један од курсева и учествују као самофинасирајући.

Више информација о овом програму стипендија можете наћи овде