ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

Позив за пријаву за стипендирану мобилност на Економском универзитету у Катовицама (Пољска)

Конкурс за Економски факултет

У складу са потписаним интер-институционалним уговором за размену са Економским универзитетом у Катовицама студенти Економског факултета Универзитета у Крагујевцу могу се пријавити за стипендирану мобилности и то:

• студенти основних и мастер академских студија (размена у трајању од 5 месеци)

Доступна студијска област: Economics, Business and Administration

Пријаве се прво достављају Универзитету у Крагујевцу.
Рок за достављање пријава: 10. октобар 2016. године, до 12:00 сати.

* По истеку рока за пријаву Универзитету у Крагујевцу, Комисија за селекцију кандидата врши академску процену свих пријава у складу са Правилима и условима за селекцију студената, наставног и ненаставног особља Универзитета у Крагујевцу и доставља ранг листу пријављених кандидата Економском универзитету у Катовицама.
* Након тога, сви кандидати морају испратити пријавну процедуру Економског универзитета у Катовицама, која се врши путем онлајн портала.
* Онлајн пријаве потребно је завршити у периоду од 15. октобра до 15. новембра 2016. године.

Упутство за пријаву кандидата путем онлајн портала можете погледати ОВДЕ.

Сва неопходна документа за пријаву наведена су у упутству за пријаву, као и цела пријавна процедура путем онлајн портала.

Више информација о Економском универзитету у Катовицама можете погледати ОВДЕ.

Студијску понуду за летњи семестар академске 2016/17. године можете пронаћи ОВДЕ и ОВДЕ.

Академски календар погледајте ОВДЕ.

Важне напомене:

1. Мобилност студената реализоваће се у летњем семестру академске 2016/17. године.

2. Приликом припреме Уговора о учењу потребно је да се студенти консултују са Еразмус + координатором на свом факултету (проф. др Ненад Станишић), односно са шефом Катедре и предметним наставницима.

3. Информације о стипендији и студијском боравку:

• Месечна стипендија у износу од 750 евра (за покривање трошкова живота)
  • Покривени путни трошкови (у износу од 275 евра)

Уколико вам је потребна помоћ у припреми докумената, савете можете потражити на сајту ЦзРк-а у нашој секцији Мобилност, као и у Приручнику за мобилност студената. Наравно, увек сте добродошли у Центар, ако имате питање, недоумицу или вам је потребан савет.

Уколико имате питања, можете нас контактирати путем електронске поште или телефона:

Контакт телефон: 034 300 425
Е-пошта: erasmus@kg.ac.rs