HEC PARIS пословна школа: стипендије за мастер студије

Стипендије намењене најбољим студентима из читавог света као вид помоћи у циљу остварења њихових потенцијала и професионалних циљева.

За стипендију могу конкурисати кандидати примљени на мастер програм ове пословне школе.

Заинтересовани кандидати морају поднети пријаву путем онлајн апликационог система, на адреси: appform

Стипендије се додељују на основу академских заслуга, квалитета пријаве и резултата интервјуа.

Висина стипендије је од 6 000 до 24 000 еура.

Рок за пријаву за стипендију: недељу дана од пријема на мастер програм

Напомена: Одвојени су процеси пријаве за стипендију и на жељени мастер програм ове пословне школе. Да би могли да конкуришу за стипендију, заинтересовани кандидати морају бити примљени на програм мастер студија ове пословне школе.

Рокови за пријаву за студије које почињу у семтембру 2014. године су: 01. мај, 01. јун и 01. јул 2014. године.

Више информација о пријави на мастер студије на адреси: Admissions

Више о HEC PARIS стипендијама видети на: HEC Paris MBA Scholarship for Excellence