Конкурс Фондa за младе таленте за стипендирање студија у Републици Србији за школску 2016/17. годину

Министарство омладине и спорта – Фонд за младе таленте Владе Републике Србије расписaли су Конкурс за стипендирање најбољих студената завршних година основних академских и мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија, за школску 2016/17. годину.

По овом конкурсу за школску 2016/17. годину биће стипендирано укупно 1250 студената на завршним годинама студија на високошколским установама чији је оснивач Република Србија и то: 850 студената завршних година основних академских студија и 400 студената завршних година мастер академских студија.

Рок за пријаву:  27. јануар 2017. године

Комплетан текст конкурса и потребну конкурсну документацију можете преузети овде.

Више информација о програму и начину пројаве можете видети на званичној интернет презентацији Фонда за младе таленте.