Конкурс за доделу стипендија Републике Словеније за школску 2015/2016. годину

Амбасада Републике Србије у Републици Словенији доставила је Министарству просвете, науке и технолошког развоја информацију о објави конкурса за доделу до 18 стипендија Републике Словеније за школску 2015/2016. годину, на основу члана 3. Протокола о сарадњи између Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и Министарства образовања, науке и спорта Републике Словеније о сарадњи у области образовања.

Све потребне информације и пријавни формулари доступни су на интернет страници CMEPIUSP – Центра Републике Словеније за мобилност и европске програме образовања и обуке: CMEPIUSP

Рок за доставу пријава заинтересованих кандидата са потребном документацијом овом Министарству је 15. март 2015. године, с обзиром да је словеначка страна затражила номинацију Министарства.