Конкурс за доделу стипендија за докторске студије Школе напредних студија Св. Ана из Пизе за област биороботика

Школа напредних студија Св. Ана из Пизе, Италија (Sant'Anna School of Advanced Studies) додељује стипендије за 21 позицију финансирану кроз истраживачке грантове и стипендије за упис на трогодишње докторске студије из области биороботике.

Студенти се уписују на програм након успешно положеног пријемног испита.

Потребно је да кандидати имају завршене мастер студије или еквивалентни ниво студија. Додатно, могу се пријавити и студенти основних студија који ће дипломирати до 31. октобра 2017. год. Програм ће почети 01. октобра 2017. год.

Рок за пријаву је 15. јун 2017. године.

Више детаља о условима конкурса и начину пријаве можете наћи на  интернет страници школе ОВДЕ

За сва додатна питања можете контактирати Канцеларију за међународне пројекте Универзитета у Крагујевцу (medjunarodni.projekti@kg.ac.rs).